fbpx

Masívne drevené postele

Stávajú sa fenoménom – nadčasové a kvalitné masívne drevené postele. Zvlášť v dnešnej dobe nízkonákladového nábytku napríklad z Poľska a podobne. Už však nie sú iba zhmotnením luxusu. Stali sa symbolom zdravého a rozumného prístupu k životnému štýlu.

A hlavne k vlastnému zdraviu

Prepočet hodnoty postele je vecou dlhodobého uvažovania. Masívna ručne zhotovená posteľ má svoju predajnú cenu, prirodzene. Zodpovedajúcu nákladom na jej poctivú výrobu. Na prvý pohľad relatívne vyššiu, avšak z matematického hľadiska je cena takejto postele v podstate porovnateľná s cenami výrobkov nižšej cenovej hladiny. Tie totiž – ako všetci dobre vieme – často nevydržia v dobrom stave dlhšie, než práve tie  roky, počas ktorých dáva výrobca na ne záruku. S postupným znižovaním ich kvality, spoľahlivosti a komfortu kráča, žiaľ, ruka v ruke znižovanie nášho pocitu príjemného a pohodlného domova. Masívne drevené postele sú však iné.

Sú investíciou dlhodobou

Postele značky ARTIFEX prežívajú pri rozumnej údržbe až niekoľko generácií. Ich nákupná cena vďaka tomu hravo konkuruje síce lacnému, no netrvácnemu nábytku. Finančná stránka je však pre človeka, ktorý podobnú investíciu zvažuje, jedným z menej prioritných kritérií.

Prvým kritériom výberu je zdravý spánok v zdravom prostredí

Masívne drevené postele – to je čistý prírodný materiál. Drevo výhradne zo slovenských obnoviteľných lesov, zo stromov z vysokohorských oblastí. Takéto drevo prináša hustejšiu štruktúru a jeho životnosť je zákonite ešte vyššia. K výrobe využívame dub európsky a smrek.

Tieto postele neprichádzajú počas procesu výroby do kontaktu s ničím škodlivým pre ľudské zdravie. Aj na úpravu a prirodzené zušľachtenie dreva používame iba prírodné oleje. Celý proces výroby masívnych postelí je ukážkou tradičnej ručnej práce najvyššej kvality. Vďaka tomu sú tieto výrobky kvalitnými a ekologickými výrobkami. Len popisovaným spôsobom je možné dosiahnuť vyvážené a zdravé prostredie. A iba v zdravom prostredí je možný skutočne regenerujúci, liečivý a plnohodnotný spánok. Práve to je nevyčísliteľná hodnota, ktorú masívne drevené postele ARTIFEX prinášajú. Spolu s ľudským, veľmi dôsledným prístupom. Postele nielen sami vyrobíme. Vašu novú posteľ Vám aj osobne dovezieme a na mieste zložíme. Ako zákazník tým dostávate možnosť vidieť a skontrolovať každý krok celého procesu. Určite veľmi zaujímavou je aj informácia, že všetko vyššie opísané je zahrnuté v cene postele. Žiadna doprava, vynesenie či montáž atď. za poplatok navyše.

Masívne drevené postele nie sú (iba) kusom nábytku

Sú súčasťou nášho rodinného života so srdcom a s príbehom. Za každú takúto posteľ sadíme taktiež v mene nového majiteľa sadenicu stromu v poraste na pomedzí Javorníkov a Bielych Karpát.

Načítavam